Apostol


АпостолObrazok
Apoštol
Апостол

    
Celkové hodnotenie

9.0/10 (2 hlasů)

6.6 out of 10 based on 59 ratings Země: Rusko  2008 
Trvání: 600 min
Hodnocení: 66%

Žánr: Válečný, Historický, Akční,

Režírujú: Nikolaj Lebeděv, Jurij Moroz,


OBSAH

Pohnuté osudy ruského agenta s krycím jménem Apoštol v době 2. světové války sleduje moderně natočený dvanáctidílný seriál. Jmenuje se Pavel Koval a jeho život provázejí samé dramatické peripetie. Jeho otec pracuje v zahraničí proti bolševikům, matku umučili komunisté, bratr Petr byl coby kriminálník popraven. A "Apoštol Pavel" se se změněnou identitou rozhodne proniknout do německého týlu, kde čelí každodennímu stresu z vyzrazení. Podaří se "Apoštolovi" naplnit svůj osud, anebo jeho život skončí stejně tragicky jako životy jeho blízkých?


Odkaz bol úspěšne zmazán!

mirko70: Práve som skončil filmový maraton a pozrel som si všetkých 12 častí naraz. Nemohol som sa od neho odtrhnúť. Dej ma neskutočne vtiahol. Nikdy nebudem písať komenty typu zlý/špatný. Nie som režisér. Som rád,že to nebolo umelo vyfarbené HD ale stará dobrá klasika. Už asi v ôsmom dieli som si tipol kto je Heldrich a som rád,že ma čuch nesklamal.
25. 09. 2017 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.